• English
  • Polski

I Międzynarodowy Kongres Naukowy “European Security and Stability in a Complex Global Order – The Case of Neighbourhood Policy”

Szanowni Państwo, 

w imieniu Centrum Doskonałości Jeana Monneta w SGH (Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics, CEWSE) oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w CEWSE International Congress „European Security and Stability in a Complex Global Order – The Case of Neighbourhood Policy”, który odbędzie się w dniu 9 maja 2017 r. (wtorek), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. Kongres został objęty Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego, a także Honorowym Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w CEWSE Roundtable Debate “EU Facing Current Challenges, Opportunities, Crises & Conflicts”, która odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r. (środa), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, sala 3a. 

Kongres i Dyskusja Panelowa CEWSE wpisują się w prestiżowy projekt europejski kierowany przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek i realizowany w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.

Programy obu wydarzeń CEWSE dostępne na stronie internetowej CEWSE:

CEWSE International Congress  - http://cewse.pl/en/international-congresses/i-international-congress

CEWSE Roundtable Debate - http://cewse.pl/en/roundtables/roundtable-debate-2017

Uprzejmie prosimy Państwa o rejestrację poprzez formularz on-line http://www.cewse.pl/pl/rejestracja do dnia 07.05.2017 r. Językiem obrad będzie język angielski. Udział w Kongresie i w Dyskusji Panelowej jest bezpłatny.

 

prof. zw. dr hab. Ewa Latoszek z Zespołem

Centrum Doskonałości Jeana Monneta 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

 

Kontakt: biuro@cewse.pl